خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بازی هفته 14

  هفته چهاردهم رقبت‌های گروه شرق لیگ دسته اول فوتسال بزرگسالان مازندران در ساعت 16 روز پنچ شنبه یکم بهمن ماه به طور همزمان در 4 شهرستان سوادکوه. سوادکوه شمالی. قایمشهر. ساری. پیگیری می‌شود که در این نبرد دو تیم نگین سبز شیرگاه و شهید عرفان ساری که در جدول همسایه هستند، حساسیت‌های خاص خود را دارد.
  نماینده شیرگاه درحالی در این دیدار از نماینده ساری پذیرایی می‌کند که یک هفته سخت را در راه برگزاری دیدارهای خارج از خانه در شهر خلیل شهر تیم دوم جدول سپری کرده
  اما بازی کردن در خانه و در برابر دیدگان تماشاگران متعصب و مشتاق شیرگاهی نیز یک نقطه مثبت و اثرگذار می‌تواند به شمار آید که کار را برای هر حریفی در این شهر دشوار می‌کند.
  از تمامی هواداران , ورزشکاران و ورزش دوستان متعصب و مشتاق شهرستان سوادکوه شمالی برای حمایت و تشویق تنها نماینده ورزش شهرستان سوادکوه شمالی در لیگ یک فوتسال بزرگسالان مازندران دعوت به عمل می آید. زمان پنچ شنبه یکم بهمن ماه ساعت چهار مکان سالن امام علی شیرگاه.
  روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تیم نگین سبز شیرگاه


  این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : شیرگاه ,سوادکوه ,نماینده ,شمالی ,شهرستان ,ساری ,سوادکوه شمالی ,شهرستان سوادکوه ,بزرگسالان مازندران ,فوتسال بزرگسالان ,شهرستان سوادکوه شمالی ,فوتسال بزرگسالان مازندران ,
  بازی هفته 14

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده